Kerttu Rissanen

Flow with Kerttu

Alkuperäinen hinta oli: 59,00 €.Nykyinen hinta on: 39,00 €.

Seuraava startti

20.04.2026

Kuvaus

Flow with Kerttu on Kerttu Rissasen ohjaama neljän viikon jooga- ja pilatesvalmennus, jossa yhdistyvät virtaava liike, kehon vahvistaminen ja mielen rauhoittuminen. Kokonaisuus sopii sinulle, joka haluat lisätä arkeesi liikettä, kehittää kehonhallintaa ja vahvistaa kehoa lempeällä mutta tehokkaalla tavalla.

Valmennuksessa yhdistyvät rauhoittava yin-jooga, energisoiva vinyasa sekä pilatesharjoittelu, joka vahvistaa kehon syviä lihaksia. Mukana on myös HIIT-tyylistä pilatesharjoittelua sekä täsmätreenejä keskivartalolle ja pakaroille.

Harjoitukset kestävät 20–40 minuuttia, joten ne on helppo sovittaa osaksi arkea. Säännöllinen harjoittelu lisää liikkuvuutta, vahvistaa kehoa ja tuo tasapainoa sekä energiaa arkeen.

Valmennus toteutetaan live-treeneinä. Jokaisesta harjoituksesta jää myös tallenne käyttöösi, joten voit tehdä treenin silloin, kun se sopii sinulle parhaiten.

  • SISÄLTÖ: live-harjoitus neljä kertaa viikossa (20–40 min)
  • ALOITUS: maanantaina 20.4. (livelähetysten tallenteet ovat käytössäsi 14.6. asti)
  • KESTO: neljä viikkoa
  • HINTA: 39€ (norm. 59€)

Alkuperäinen hinta oli: 59,00 €.Nykyinen hinta on: 39,00 €.

-
+